PROGRAM 2017

Edycja Druga 18 marca 2017 roku

BLOK I

12:00 – 12:10 Otwarcie Festiwalu
12:10 – 13:00 „Autostopem przez Bliski Wschód: Oman i Zjednoczone Emiraty Arabskie” Ela Białosowska
13:00 – 13:15 „Harcerskie biwaki w Puszczy Barlineckiej” Harcerski Szczep Puszczy Barlineckiej
13:15 – 13:45 „Światy mniej uczęszczane: Sierra Leone/Kongo” Marcin Makocki
13:45 – 14:00 „Zapomniane Królestwo Lo” Mara Wrzask – diaporama
14:00 – 14:30 „ Druga Doba  Binia” Barlinecka Grupa Kolarska
14:30 – 14:45 „Stowarzyszenie „Lider Pojezierza” – sposób na otrzymanie dofinansowania ciekawych pomysłów. Dobre praktyki.” Ireneusz Kostka

14:45 – 15:00 PRZERWA

BLOK II

15:00 – 16:30 50-lecie Klubu Żeglarskiego SZTORM Barlinek – a w tym:
15:00 – 15:15 „RegaciMy”  Szkółka żeglarska dla dzieci i młodzieży działająca przy KŻ SZTORM  Barlinek
15:15 – 15:45 „A nam wciąż wiatr w żagle wieje”  Stare i Młode Wilki z KŻ SZTORM Barlinek
15:45 – 16:30 „SZTORM na Bałtyku” Dawid Dziubiński
16:30 – 17:30 „Przez przygody do przygody” Sławomir Makaruk
17:30 – 18:00 „Oblicza Birmy” – finisaż wystawy fotograficznej, Marta Wrzask, Sławomir Sajkowski

BLOK III

18:00 – 19:00 „Piąta płeć. Tajemnice Indonezji” Anna Jaklewicz
19:00 – 19:30 „Para buch, koła w ruch – pociągiem retro po Przedgórzu Sudeckim” Gontowiec Podróżny
19:30 – 20:30 „PoDrodze – Maluchem przez Azję” Arkady Fidler
20:30 – 21:00 Zakończenie Festiwalu, losowanie zwycięzców konkursu.

21:00 – „After Party”– Puls Pub – Selecta Agata i DJ Groszek (Kołtun Sound System)

Wydarzenia towarzyszące:

11:00 – Rajd Nordic Walking – start przy ECS
11:00 –  Rajd MTB w Dolinie Płoni– start przy ECS
12:00 – 20:00 „Oblicza Birmy” Wystawa fotograficzna: Marta Wrzask i Sławomir Sajkowski – sala wystawowa na piętrze
11:00 – 14:00 Warsztaty animacji poklatkowej dla młodzieży  (wiek 14+ lat)- prowadzący: Karolina Glasner – sala warsztatowa nr 1
12:00 – 13:00 „Pleciemy głupoty” warsztaty wyplatania ozdób z lin dla dzieci i młodzieży (wiek 10-14 lat) ) – prowadzący: Klub Żeglarski SZTORM Barlinek – sala warsztatowa nr 2
13:00- 14:30 „Drugie życie żagli” warsztaty tworzenia galanterii dla młodzieży (wiek 12+ lat) – prowadzący: Klub Żeglarski SZTORM Barlinek – sala warsztatowa nr 2
14:30 – 15:15 Zasady aplikowania o środki za pośrednictwem Stowarzyszenia „Lider Pojezierza” – konsultacje
prowadzący: Leopold Ochalik – sala warsztatowa nr 1
16:00 – 17:00 „Posągi Świata” – warsztaty podróżnicze dla dzieci  (6-9 lat)- prowadzący: Barlineckie Towarzystwo Edukacyjne i NSP „Radosna” – sala warsztatowa nr 2
15:30 – 16:30 Warsztaty archeologiczne dla dzieci  (wiek 8-10 lat)- prowadzący: Anna Jaklewicz – sala warsztatowa nr 1

Zapraszamy!

Tagged Under


Więcej...


Więcej...

Wiceprezes Urzędujący
Ireneusz Kostka
tel. 501 652 083
e-mail: kosport@kosport.eu


______________________________

Specjalista ds. realizacji LSR 2007-2013 i budowy nowej LSR 2014-2020
Marta Wojciechowska
tel./faks +48 957460-360
e-mail: specjalista@liderpojezierza.pl

Specjalista ds. finansów
Katarzyna Węgierska
tel/faks +48 957460-360
kom. 663 405 360
e-mail: ksiegowa@liderpojezierza.pl
______________________________

Pracownik ds. informatyczno-promocyjnych
Wiktor Różański
tel./faks +48 957460-360
tel.kom.: 607 066 677
e-mail: administrator@liderpojezierza.pl

Specjalista ds. realizacji zadań
z zakresu funkcjonowania LGD
Justyna Mariańska
tel/faks +48 957460-360
tel.kom.: 691 466 626
e-mail: promocja@liderpojezierza.pl
______________________________

Specjalista ds. obsługi Rady i projektów
Leopold Ochalik
tel./faks +48 957460-360
tel.kom.: 601 806 626
e-mail: wnioski@liderpojezierza.pl


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strate­gii Roz­woju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR),

w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” 
objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020
w zakresie poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.

Przewidywane wyniki operacji: postęp finansowy we wdrażaniu operacji w ramach LSR.