160425-1.png
160425.png
lider1.jpeg
lider2.jpeg
previous arrow
next arrow
logotypy
Featured

Zaproszenie na XXXVIII Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia "Lider Pojezierza" w dniu 30.06.2026 r. w Lipianach.

Szanowni Członkowie

Stowarzyszenia „Lider Pojezierza”

Na podstawie § 22 ust. 5 pkt 5 Statutu Stowarzyszenia "Lider Pojezierza”, Zarząd Stowarzyszenia zaprasza na XXXVIII Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia „Lider Pojezierza”,
które odbędzie się w dniu 30.06.2026 r. w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Lipianach (Plac im. Huberta Dzikowskiego 1, 74-240 Lipiany), o godzinie 9:15.

W przypadku braku quorum, zgodnie z § 19 ust. 6 Statutu Stowarzyszenia „Lider Pojezierza”, następne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia zostanie zwołane na godz. 09.30.

Proponowany porządek obrad XXXVIII Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia ,,Lider Pojezierza”:

  1. Otwarcie zebrania.
  2. Wybór prezydium zebrania (przewodniczący i sekretarz).
  3. Przyjęcie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z XXXVII Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia ,,Lider Pojezierza”
  5. Powołanie Komisji Skrutacyjnej.
  6. Podjęcie uchwały nr XXXVIII/01/2026 w sprawie zatwierdzenia sprawozdania z działalności Zarządu Stowarzyszenia ,,Lider Pojezierza” za 2025 r.
  7. Podjęcie uchwały nr XXXVIII/02/2026 w sprawie zatwierdzenia sprawozdania Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia ,,Lider Pojezierza” za 2025 r.
  8. Podjęcie uchwały nr XXXVIII/03/2026 w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego Stowarzyszenia ,,Lider Pojezierza” za 2025 r.
  9. Podjęcie uchwały nr XXXVIII/04/2026 w sprawie udzielenia absolutorium Członkom Zarządu Stowarzyszenia ,,Lider Pojezierza za 2025 r.”.
  10. Podjęcie uchwały nr XXXVIII/05/2026 w sprawie odwołania członka Rady Stowarzyszenia ,,Lider Pojezierza”.
  11. Sprawy różne.
  12. Zamknięcie obrad.  

 

Z poważaniem

                                                                                              Prezes Stowarzyszenia „Lider Pojezierza”

           Krzysztof Wiklak


Projekt uchwał  Zarząd udostępni w biurze LGD Stowarzyszenia ,,Lider Pojezierza” (Przelewice 17, 74-210 Przelewice), od dnia 23.06.2026 r., zgodnie z Rozdziałem I § 2 pkt. 5 „Regulaminu obrad Walnego Zebrania członków Stowarzyszenia „Lider Pojezierza”.

WAŻNA INFORMACJA DLA CZŁONKÓW, KTÓRZY NIE MOGĄ UCZESTNICZYĆ W OBRADACH WALNEGO ZEBRANIA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA ,,LIDER POJEZIERZA”:

Prosimy o wypełnienie pełnomocnictwa, które znajdziecie Państwo w pliku w załącznikach z zaproszenia. Proszę pamiętać, że swoje pełnomocnictwo można przekazać tylko na osobę, która jest członkiem Stowarzyszenia ,,Lider Pojezierza”!

Przeczytaj również

Stowarzyszenie Lider Pojezierza

Stowarzyszenie Lider Pojezierza
tworzy
14 Gmin:  Barlinek, Bierzwnik, Boleszkowice, Choszczno, Dębno, Krzęcin, Lipiany, Myślibórz, Nowogródek Pomorski, Pełczyce, Pyrzyce, Przelewice, Recz i Trzcińsko- Zdrój oraz 2 Powiaty Choszczeński i Myśliborski.

Twoja przeglądarka nie obsługuje plików SVG.

Znajdź nas w mediach społecznościowych

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się do newslettera

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”,
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

"Europejski Fundusz Morski i Rybacki",
Instytucja Zarządzająca PO Rybactwo i Morze 2014-2020 - Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strate­gii Roz­woju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR),
w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” 
objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020
w zakresie poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.

Przewidywane wyniki operacji: postęp finansowy we wdrażaniu operacji w ramach LSR.