Aktualności - najnowsze informacje

Hotel Barlinek to idealne miejsce dla gości przebywających zarówno w podróży służbowej jak i na wakacjach z rodziną. Zachwyca urzekającym widokiem na jezioro Barlineckie, komfortowymi warunkami i przepyszną kuchnią.

 • Największym atutem jest malownicze położenie obiektu – bezpośrednio nad brzegiem jeziora Barlineckiego- w centrum miasta, jednak z dala od zgiełku ruchliwych ulic. Hotel położony jest zaledwie 30 km od Gorzowa Wielkopolskiego, 90km od Szczecina i 200 km od Poznania.
 • ,,Hotel Barlinek” wziął udział w naborze pn.: ,,Rozwijanie Działalności Gospodarczej” (1/2019/RDG) organizowanym przez Stowarzyszenie ,,Lider Pojezierza”, a głównym celem operacji było: Stworzenie strefy wellness w Hotelu Barlinek nad Jeziorem Barlineckim.

Beneficjent uzyskał dofinansowanie w kwocie: 300.000,00 zł.

Na strefę welness w Hotelu Barlinek składa się:

 • Sauna sucha
  -
  Zapewnia kąpiele cieplne o korzystnym wpływie na nasz organizm. Dzięki wysokiej temperaturze powietrza oraz niskiej wilgotności, przebywanie w suchej saunie sprawia, że organizm oczyszcza się z toksyn oraz gwarantuje przyjemną terapię dla osób zmagających się z przewlekłymi chorobami dróg oddechowych, bólami mięśni czy stawów.
  - To także dobra metoda na relaks, rozluźnienie i zniwelowanie napięcia wynikającego ze stresu. Co ciekawe, sauna sucha posiada także właściwości odchudzające. Jeden seans w jej wnętrzu pozwala spalić nawet 300 kalorii!
 • Sauna infrared
  -
  Latem – kiedy świeci słońce, jego promienie działają nie tylko na naszą skórę, ale również na samopoczucie. Sauna infrared działa podobnie – daje mnóstwo pozytywnej energii, a tym samym pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Ciepło podczerwieni jest nie tylko bardzo przyjemne, ale także wnika w skórę głębiej niż w tradycyjnej saunie fińskiej. Dzięki temu sauna infrared ma także działanie lecznicze – przebywanie w niej zwiększa ruchliwość ciała oraz zmniejsza sztywność stawów. Badania wykazują, że ciepło w podczerwieni łagodzi różnego rodzaju bóle mięśni i stawów.
 • Gabinet masażu
  -
  W zależności od intensywności masaż może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający, często ma także na celu poprawienie psychofizycznego stanu pacjenta. Główne zalety masażu to działanie przeciwbólowe, polepszenie odżywienie tkanek, regeneracja mięśni, regulacja napięcia mięśniowego, zwiększenie elastyczności i sprężystość mięśni, zmniejszenie tkanki tłuszczowej, przyspieszenie przemiany materii, oraz uaktywnienie przepływ krwi i limfy. Do wyboru naszych gości udostępniamy klasyczny masaż całościowy, masaż pleców, refleksologię dłoni, stóp i twarzy, masaż dźwiękiem mis tybetańskich oraz innowacyjny masaż kamieniami półszlachetnymi Ratnaabhyanga.
 • Gabinet odnowy biologicznej
 • - Tu można skorzystać z szeregu zabiegów kosmetycznych, oraz odnowy biologicznej na stopy, dłonie, twarz i ciało. Gabinet pracuje na najlepszej jakości kosmetykach, dzięki czemu wszystkie zabiegi są bezpieczne dla skóry i ciała.
 • - Z gabinetem współpracują wykwalifikowani specjaliści z ogromną wiedzą i doświadczeniem, dzięki którym goście otoczeni są kompleksową opieką.
 • Tężnia solankowa
  - Tutaj króluje relaks przy tężni solankowej.
  Podczas pobytu w tężni jest okazja do przebywania w podobnym mikroklimacie, co w uzdrowiskach nadmorskich.
  - W ciągu 1 godziny wdychania aerozolu solankowego można przyswoić takką ilość jodu, jak podczas 3 dni plażowania.
 • Strefa cardio
  - Tu można zadbać o swoją kondycję fizyczną. Sala wyposażona jest w jeden z najlepszych sprzętów!

Tekst:
Hotel Barlinek, Paweł Marć
Fotografie:
Hotel Barlinek

Tagged Under


Więcej...


Więcej...

Zapisz się do naszego newslettera

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego NEWSLETTERA! Będziesz widział o wszystkich ważnych wydarzeniach pierwszy...


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”,
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

"Europejski Fundusz Morski i Rybacki",
Instytucja Zarządzająca PO Rybactwo i Morze 2014-2020 - Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strate­gii Roz­woju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR),
w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” 
objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020
w zakresie poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.

Przewidywane wyniki operacji: postęp finansowy we wdrażaniu operacji w ramach LSR.